Paslaugos

Individualios konsultacijos

Seminarai

Paskaitos

Susisiekite, jei esate sportininkas ar treneris ir:

  • treniruodami, treniruodamiesi ar varžydamiesi susiduriate su sunkumais (pavyzdžiui, stipriomis emocijomis, menka dėmesio koncentracija, motyvacijos stoka) ir norite sustiprinti įgūdžius su šiais sunkumais tvarkytis;

  • įtariate, kad Jūsų ar Jūsų sportininkų pasiekimus riboja nepakankamas psichologinis pasiruošimas;

  • jaučiate, kad mažai žinote apie sporto psichologiją ir norėtumėte daugiau sužinoti apie tai, kaip pagerintumėte savo ar savo sportininkų pasirengimą įtraukę psichologinę treniruotę.

Susisiekite, jei nesate nei sportininkas, nei treneris, tačiau kasdienėse situacijose susiduriate su motyvacijos stoka, atidėliojimu, išsiblaškymu ar nerimastingumu, trukdančiu tinkamai atlikti savo darbinę ar kūrybinę veiklą - aptarsime, kuo mano konsultacijos ir sporto psichologijos metodai galėtų būti Jums naudingi.

Dirbu su įvairaus meistriškumo individualių sporto šakų atstovais, tiek profesionalais, tiek mėgėjais; kartais - visai ne sportininkais.

Mano klientai dažniausiai yra suaugusieji, tačiau taip pat konsultuoju paauglius. Dirbdama derinu sąmoningu dėmesingumu (atida), priėmimu ir įsipareigojimu grįstus metodus (angl. "mindfulness-acceptance-commitment") su "tradiciniu" psichologinių įgūdžių (pvz., vizualizacijos, vidinės kalbos, rutinų planavimo) lavinimu.

Besitęsiant COVID-19 pandemijai konsultacijas teikiu nuotoliniu būdu.